Konečně ho mám a učím se

Myslím tablet. Můj komiks nebude asi ani dílo výtvarna, ani literatury, ale aspoň se na těch šedesáni  obrázcích trochu naučím ho používat.
První výtvory (bubliny s texty doplním až bude hotová stránka):
6 komentářů:

 1. Sice to s tímhle článkem vůbec nesouvisí (a ten komiks mě po pravdě ani moc nezajímá), ale co na tom, stejně to sem napíšu. Jsem teď (ono to nebylo přímo teď, to však teď nehraje žádnou roli), víceméně z rozmaru, zavítal na MF a jen tak ze zvědavosti nakoukl do OT topicu. Docela mne to tam překvapilo, resp. mne překvapilo to, co se ta na několika posledních stránkách řešilo.
  Tedy, abych byl přesnější, nepřekvapilo mne přímo to téma - v určitých obdobách se to řeší vždy a všude - jako spíš to, cos tam říkala. Toliko překvapujícím mi nepřišly ani tak samotné argumenty etc. jako spíš to, dojem, jak ses ty a tvoje názory (a částečně i samotné vyjadřování) změnily od příchodu na forum. Možná bych si dovolil použít i slovo "dospělejší". ;) :D Sice je to všechno vyjadřováno poněkud humpolácky a je v podtextu cítit závan pseudointelektuálské snahy být za každé ceny v opozici - zastávat radikálně protikladné názory vůči názorů ostatních -, ale člověk, který má nějaký popud, se pořád vyvíjí, ne? :)
  Až bych měl chvílemi chuť se do té debaty zapojit. Ale proti tomu mluví víc argumentů, včetně neochoty vyvinout energii k sepsání něčeho smysluplného a s jistou formou. A samozřejmě by to z mého pohledu bylo házení perel sviním.

  Kh

  P.S. Až tady jsem se dozvěděl, jak smutný osud potkal můj fb profil, o kolik byl ochuzen. :( :D A já si toho, v závalu práce a jiných starostí ani nepovšiml! Jen mne překvapuje proč si nevyužila možnosti úplného smazání, vždyť to byla tak jedinečná možnost! Sám si s tou myšlenkou čas od času zahrávám, ale zatím vždy nějaké iracionální důvody zvítězily nad mou touhou!

  P.P.S.
  Fuj, to je ale dlouhé. Doufám v prominutí, milostpaní! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. jsem ráda, že ještě žiješ. ;) Těžko hodnotit, kam jsem se posunula a jestli to je sunutí se správným směrem. :)

   Vymazat
  2. Ještě stále žiju, sic nijak závratně a zázračně, ale přesto!
   Ad posun: využuju dvou citací, asi trochu pozměněných, ale nechce se mi to teď hledat:
   1) "Člověk je něco, co musí být překonáno";
   2) "Lidský život je zkušeností, kterou je možno vést co nejdále..."
   -> mělo by být cílem každého překonávat, zejména sebe se sama , za hranice představivosti. :)

   Vymazat
  3. Závratně a zázračně. :D
   Kdyžtak sem hoď odkaz na nějaké tvé stránky, nebo něco podobnýho, ať můžu fandit.

   Vymazat
 2. Mimo afunkčního blogu, který jsem stále nesmazal (!) a dočasně pozastaveného tumblr, existuje jakýs takýs profil na csfd a databáziknih, avšak ani na jednom nejsem ve psaní čehokoliv příliš aktivním.
  Všechno co si píšu, si píšu pro sebe. Na papír. Až napíšu něco, o čem si budu myslet, že už to má nějakou hodnotu, spálím to jako oběť, abych to podstoupil božské intimitě a částečně se tak navrátil bezprostřednosti. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je škoda. Ten tvůj způsob mluvy by se skvěle hodil někam na A2. :D

   Vymazat

Určitě znáš i praštěnější stránky.