Můj komiks

 Mám dostat tablet a tak mě napadlo, že si zkusím udělat komiks. Vzhledem k tomu, že netuším, jak se s tabletem pracuje a co na něm svedu a také jestli se mi bude vůbec chtít to celé dodělat, nebo jaká hrůza z toho nakonec vyleze, dám sem aspoň pár návrhů a něco napíšu..
Jedná se jen o náčrty!
Stále nedokončená líbačka:Ten komiks má být BL tedy "gay"..zápletku zde také patrně časem napíšu.
Náčrt prvního okéna:                 Náčrt druhého okénka:
..

Pokračování na další straně..


Tohle je návrh na obálku složený ze dvou tarotových karet.  

Jako prostředí mi slouží upravené fotografie nalezené na netu. Ve výsledku bych chtěla, aby nebylo znát, kde končí kresba a začíná fotografie, nebo aby, že se jedná o fotografii, nebo motáž několika fotografií, aspoň nikoho moc nemlátilo do očí.
Tohle je scénář první strany s náčrtem postav (ne, nejsou to mluvící penisy!) a rozvržením bublin s kecíkama.6 komentářů:

 1. Doufam, ze to bude aspon tak dobry jako Hra o truny! :))) co to chystas? vydas celej sesit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně záleží na tom, jak mi to půjde s tabletem. Stále ho ještě nemám. Uvidím až potom. Je to otázka pár dní až týdnů. Na papír bych to kreslit nemohla, protože bych se při tom progumovala přes čtyři čtvrtky. :D
   Příběh a scénář mám už vymyšlený a bude to krátké.
   By byla asi blbost začít rovnou dáhodlouhou "Hrou o truny."

   Vymazat
 2. Ja sem teda nadsena z libacky! ja v Malovani zvladam akorat davat vedle sebe cernobilou pandu a sushi XD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem hlavně zvědavá, jestli něco zvládnu s tím tabletem. Snad ho budu mít už příští týden. Do té doby nemá moc smysl pokračovat.
   Jinak dík, ale nic moc krásného to taky není. :)

   Vymazat
 3. No, historicky ci fantasy BL komix, to tu u nas jeste nebylo, takze proc ne, kdyz to bude dobre. Jestli me to bude lakat? Nevim, prirozene me asi lakaji spis heresexualni zapletky, ono i v tom homosexualnim zanru muze clovek lehce sklouznout ke kyci.Kdyz bych mluvil o filmech, ani Philadelphia, ani Brokeback Mountain se kyce a patosu prilis nevyvarovali. Ale zase me to bavilo sledovat, spante filmy to nejsou. Zatim nejlepsi film o homosexualite je podle me My private Idaho, to je dobra silenost. Socka

  OdpovědětVymazat
 4. Nevím,jestli to bude dobré. Svou práci sama ohodnotím těžko. :)

  OdpovědětVymazat

Určitě znáš i praštěnější stránky.